Ти можеш проголосувати тільки один раз!
Переможці 1-ого туру
1 місце

Неосознанный сон

Сонный фильм)
2 місце

ON

Все, что тебя окружает, любая вещь, образ или событие может стать источником вдохновения. Если у тебя в бананке случайно оказался маркер то...ты можешь запросто сделать из своей руки... Это видео снято от первого лица, на телефон...сюжет придумался на месте, а вот для того, что бы закрепить телефон на голове, пришлось голову поломать? Сообразишь? Как я это сделал?
3 місце

picture

Flashback

Журі

Наталка Якимович
Наталка Якимович

Генеральний продюсер групи тематичних Pay TV телеканалів FILM.UA Group.
Працювала ведучою новин на СТБ та 5 каналі, власного проекту на “2+2” і ток-шоу “16+” на каналі skrypin.ua. Продюсувала авторську програму Олександра Ткаченка tkachenko.ua на “1+1”, є автором ідеї та продюсером документальних фільмів “Жінка-банкомат”, “Циганська кров” і “Операція “Крим”, продюсером циклу фільмів “Зима, яка нас змінила” і креативним продюсером фільму “Небесна сотня”.

Анна Єлісєєва
Анна Єлісєєва

Креативний продюсер FILM.UA Group.
У FILM.UA Group займається розробкою і виробництвом повнометражної анімації, художніх фільмів, скріптед і нон-скріптед-проектів, розвитком діджитал-напрямку. Серед проектів, реалізованих на студії: реаліті-шоу “Патрульні” і “Навчи дружину керувати”, серіали “Черговий лікар”, “Жіночий лікар” і “Пошта” (у виробництві), діджитал-проекти Family is і Oh my look, анімаційні фільми “Мавка. Лісова пісня” (у виробництві) і “Роксолана і Сулейман” (в девелопменті).

Анже Йереб
Анже Йереб

Регіональний виконавчий креативний директор BBDO Ukraine & Central Asia.
Член клубу арт-директорів України (ADC * UA). 24 роки в рекламному бізнесі. Працював в локальних і мережевих креативних агентствах Словенії, Хорватії, Італії, Угорщини, України. Завоював для України десятки нагород міжнародних фестивалів реклами, таких як Golden Drum, Golden Hammer, KIAF, Epica та багатьох інших.

Ярослав Лодигін
Ярослав Лодигін

Український режисер, сценарист, актор, співзасновник “Радіо Аристократи”.
Автор збірки віршів “Все ламається й танцює”. В 2018 році дебютував зі своєю першою режисерською роботою — кінофільмом “Дике поле”. Фільм було представлено в конкурсній програмі дебютів на фестивалі класу А в Таллінні та випущено в широкий прокат в Україні.

Олег Борщевський
Олег Борщевський

Український режисер, кліпмейкер, фотограф.
У 2017 році виступив режисером фільму "DZIDZIO Контрабас", що побив рекордні касові збори і вперше окупив себе в українському прокаті. Режисер фільмів: “Закохані в Київ” (2011), “Рука” (2011), “Німфо” (2013), “1000 разів” (2018). Автор кліпів для Арсена Мірзояна, Тоні Матвієнко, груп НIКIТА, “НеАнгели”, “Потап і Настя” та ін.

12cuts.partners:

AIR
Освітній проект Відкривай країну
AIR Academy
Блогосфера
AIR