Не можеш придумати тему для свого відеоролика? Ось тобі декілька варіантів:

1. Закоханий у життя

Зніми фільм про те, що тебе надихає, запалює і драйвить. Про те, що підриває з ліжка ще до світанку. Про те, що викликає приємний трепет всередині. Знайоме відчуття? Зніми відео про те, у що дійсно закоханий. Про те літо в селі. Про ту дівчину з 8-го “А”. Або про ту пригоду тоді, в літньому таборі. Знімай про свої захоплення, про своє життя, любов, мрії, цілі на майбутнє і про тих, хто справді закоханий у життя.


2. “Сидять вічно у своїх інтернетах”

Пора показати, що години, проведені в інтернеті, — це не марна трата часу. Зніми короткометражку про найбільше відкриття, яке ти зробив завдяки Всесвітній павутині.

 

3.Супергерої поруч. Ніколи не бачив Спайдермена чи Бетмена наживо? Пфф. Всі ми знаємо, що справжні супергерої живуть поруч з нами і роблять суперсправи кожен день. Просто візьми і зніми про них своє кіно. Ще не зрозумів, про кого ми? Так про кого завгодно, кого ти вважаєш супергероєм! Твоя мама, яка встає о 6 ранку, щоб приготувати тобі сніданок. Або охоронець школи. Може бути, твій молодший брат, який в будь-яку погоду гуляє з твоїм псом.


4. Один день з життя... Чий це один день? Всім цікаво підглянути, як живуть люди навколо, знайти для себе щось нове, зануритися в життя іншої людини. Зніми фільм, який покаже один день з життя... Першокласника? Випускника? Вчителя? Артиста? Блогера? Може, геймера? Або двірника? Та кого завгодно. Головне — відшукати особливості кожного і круто їх подати.