Як це було у

2019
triangle triangle
AIR AIR

VIDEOZHARA 2020

Купуй квиток

AIR
AIR

ФАН 2020

  • Доступ на 2 дні фестивалю.
  • Загальні черги на вході.

349 грн

AIR
AIR

СУПЕРФАН 2020

  • Доступ на 2 дні фестивалю.
  • Окремий вхід на фестиваль.

1099 грн

AIR
triangle triangle

Напрямки на фесті VZH_2020

Community track
01

community track

Тусовка з улюбленими блогерами, знайомства, селфі нон-стоп, 3 сцени і майданчики для відриву з друзями, активності і конкурси, в яких ти зможеш виграти багато цікавих фішок і просто чудово відпочити.

creators track
02

creators track

Інсайти і прокачка у блогінгу. Якщо ти креатор і мрієш зробити блогінг своєю професією — тобі сюди. Майстер-класи, поради та рекомендації від топових інфлюенсерів.

industry track
!

industry track

Industry Track Videozhara стає Global Influencer Marketing Forum. У 2016–2019 рр. в рамках фестивалю ми проводили конференцію з відеомаркетингу "Videozhara для брендів". За ці роки індустрія онлайн-відео і інфлюенсер-маркетингу настільки розвинулася, що всі актуальні теми просто не поміщаються в формат конференції. Тому в 2020 році ми виводимо Industry Track фестивалю Videozhara в окремий захід — Global Influencer Marketing Forum, який відбудеться восени 2020 р. Будемо раді здивувати вас новим масштабом і якістю контенту. Приходьте!

Наші блогери

Ком'юніті

Це твоя тусовка друзів, яких пре крутий контент і об'єднує любов до фестивалю VIDEOZHARA. Це можливість першим дізнаватися про всі тусовки з блогерами, знайти нових друзів, стати частиною команди фестивалю та отримати круті подарунки і бонуси.

Videozhara2020

Виконуй завдання та отримуй нагороди

Videozhara2020

Відрізняйся. Ачівка для тих, хто хоче відрізнятися по-справжньому

Videozhara2020

Отримуй нові можливості

Videozhara Community
triangle triangle triangle

Встигни купити квиток

Встигни купити до...

AIR
AIR AIR AIR