Цього літа Beauty zone на VIDEOZHARA засяє неймовірною палітрою кольорів, вражень та цікавих зустрічей! А все тому, що головним партнером beauty-простору буде не хто інший, як найбільша національна мережа магазинів краси та здоров’я EVA! ???

Експерт у питаннях догляду за собою, трендмейкер, організатор благодійних проектів, EVA знається на темі б’ютінгу не за чутками, а з власного досвіду. Шість років поспіль компанія EVA не залишає лідерські позиції серед українських жінок: нагорода Національної премії Retail Awards “Вибір споживача” та “Кращий магазин краси та здоров’я” за версією міжнародного фестивалю-конкурсу премії “Вибір року — 2018”. 

Вражає, правда? Приходь на VIDEOZHARA, шукай зону Beauty, насолоджуйся світом краси і можливістю відчути себе його унікальною частиною, адже EVA — це краща подруга, що дарує щастя бути собою. ?
За 16 років компанія зросла до 825 магазинів по всій території України , представила більш ніж 30 000 асортиментних позицій, а також започаткувала 37 власних торгових марок. Зараз штат співробітників мережі налічує понад 10000 осіб. EVA дотримується найвищиих стандартів
роботи з клієнтами та високого рівня корпоративної культури,

А вже зараз: слідкуй за анонсами та купуй квитки завчасно, щоб не проґавити VIDEOZHARA 2019!