Сьогодні на TikTok зареєстровано понад 500 млн осіб. Додаток вже було завантажено 1,5 млрд разів, і понад 680 млн людей використовують його щодня. Найбільше зростання спостерігається в Індії та інших частинах Азії. А в Таїланді додаток було завантажено кожним сьомим! При цьому в Україні платформа набирає неймовірних обертів! TikTok, який вже доступний на 75 мовах, виявився плідним середовищем для блогерів, які прагнуть створити спільноту навколо свого контенту.

 

І наші улюблені блогери, яких ми добре знаємо по YouTube, теж не пасуть задніх! Ми запитали в учасників “Відеожари 2019” і партнерів “Програми розвитку AIR по TikTok” Діми Томашевського, Микити Голєва, Олени Райтман і Деміана Волкова про те, що ж особливого потрібно робити, щоб підкорити найпопулярнішу у світі відеоплатформу. Адже вони вже успішно роблять це самі!

 

Діма Томашевський

 

Найголовніше — це знімати і кайфувати від цього. Не важливо, яку тему ти береш: загорни її так, щоб подобалося тобі і твоїм глядачам. Раніше я думав, що моя фішка — це бітбокс, але в TikTok, як виявилося, можливо все, і зайти може навіть найдивніший і нестандартний контент. Тому я вважаю, не важливо, яка фішка у тебе. Головне — знімай, кайфуй від цього, будь щирий. А перегляди самі до тебе прийдуть.

 

Микита Голєв

 

За моїм спостереженням, найвищу популярність на TikTok завоювали музичні і гумористичні короткі ролики. Погортай стрічку протягом деякого часу і зверни увагу на лайки інших популярних людей. Простий аналіз допоможе зрозуміти, що заходить на платформі найкраще. Що стосується спілкування зі своєю аудиторією, то простіше за все це зробити, поставивши запитання під відео в формі коментаря. У відповідь ти отримаєш багато відповідей від своїх підписників, чим підвищиш залучення на сторінці.

 

Олена Райтман

 

Секрет успіху у всіх різний. У когось спрацьовують звичайні кривляння, особливо якщо цей хтось має приємну зовнішність. Особисто на моїй сторінці заходять скетчі і вайни: це мій улюблений контент. Дуже круто, що людям подобається контент, який подобається мені. З цього випливає моя найголовніша порада: роби те, що ти любиш, в чому ти по-справжньому хороший, і у тебе обов'язково все вийде. Головна перевага TikTok в тому, що він дуже простий і не потребує надзусиль, як того вимагає YouTube. Зйомка якісного відео на YouTube займає багато часу і сил, а на TikTok 15-секундне відео можна зробити за 10 хвилин. При цьому переглядів воно набере не менше, а то й більше. Успіх на TikTok здається дуже близьким і легкодосяжним. Так що вперед!

 

Деміан Волков

 

Рекомендую почати з оформлення: поставити оригінальну аватарку, придумати влучний опис. Для цього можеш використовувати свою коронну фразу, за якою твої підписники впізнають тебе на інших платформах. (До речі, не забудь підв'язати в описі посилання на всі свої соцмережі.) Наступна важлива порада: постити ролики потрібно регулярно і якомога частіше. Якщо ти будеш заливати 6 роликів на день, ймовірність того, що якийсь із них злетить, підвищується в рази. І якщо злетить один, він підтягне перегляди інших відео. Це взаємопов'язаний процес. З особистого досвіду зауважу, що набагато більший відгук отримують ролики з професійним зображенням і обробкою. Навіть незважаючи на “конвейєрність” TikTok, якість тут все ж грає важливу роль. Тому для зйомки незайвим буде придбати хоча б недорогу, але камеру. І остання порада: чим більш реалістичним і життєвим виходить сюжет/діалог ролика, тим ближче і цікавіше він глядачам.

 

Не гай часу, озброюйся порадами успішних блогерів і давай вже на TIkTok за своїм особистим успіхом!