F.A.Q.

Загальна інформація

8 і 9 червня на території Арт-заводу “Платформа”. Вулиця Біломорська, 1. Поруч з метро “Лісова”.

Реєстрація відкривається о 9:00, програма закінчується о 20:00.

У 2019 VIDEOZHARA пройде один раз, тільки в Києві, 8 і 9 червня, Арт-завод “Платформа”.

Ні! Вартість всіх розваг включена в квиток. Платними на фестивалі будуть тільки сувенірна продукція та їжа.

Заходь на сайт: https://videozhara.com/bloggers

І слідкуй за анонсами, список учасників регулярно поповнюється!

VIDEOZHARA 2019 — cashless-зона. Тільки безготівковий розрахунок і технологія NFC від Mastercard. Розраховуйся за допомогою карти і телефону!

Ні. Але на території фесту тебе чекає багато смачненького від “Вуличної Їжі”.

Робити зйомку на мобільный телефон - без проблем! А для професійних камер зі змінним об'єктивом і дронів потрібно отримати акредитацію. Все інше брати з собою можна!

Так, після отримання браслета ти можеш залишати територію фестивалю і повертатися. Пам'ятай, що браслет видається на два дні і знімати його не можна.

Ні. Знімати, пошкоджувати і передавати свій браслет іншому не можна.

 

Купівля квитків

Квитки можна придбати онлайн на сайті фестивалю: https://videozhara.com/tickets

У театральних касах міста квитки на ВідеоЖару не продаються, їх можна купити лише онлайн.

Про можливість купити квиток у день заходу буде оголошено додатково.

З 8 років. Відвідування фестивалю дітьми до 7 років включно можливе тільки в супроводі батьків. Щоб отримати безкоштовний квиток для дитини, необхідно підтвердити її вік оригіналом свідоцтва про народження. Супроводжуючий повинен бути повнолітнім і мати при собі документ, що підтверджує вік.

При оплаті картою партнера VIDEOZHARA Mastercard ти отримуєш знижку 10 %.

Також існує система групових знижок. Якщо купуєш від 3 до 5 квитків Standard/VIP, ти отримуєш знижку 5%, якщо від 6 до 9 квитків — знижку 7%, і якщо від 10 і більше, то знижка становитиме 10%.

А при купівлі квитка на VZ Conference 2 квитка Standard ти отримаєш у подарунок!

Зверни увагу, що знижки не підсумовуються.

Його потрібно роздрукувати або показати на екрані телефону на вході. Він буде обмінюватися на браслет, з яким ти будеш мати право перебувати на території фестивалю.

Важливо: Якщо ти збираєшся показувати свій квиток з екрану телефону, переконайся, що телефон заряджений і його екран не має тріщин та справно працює. У випадку, якщо просканувати твій квиток не вдасться, у доступі на фестиваль тобі може бути відмовлено.

Твій квиток автоматично зберігається в твоєму особистому кабінеті https://videozhara.com/cabinet, і ти в будь-який момент можеш його завантажити й роздрукувати.

На жаль, ми не надаємо можливості повернення квитків на фестиваль. Якщо ти з якихось причин не можеш прийти на фестиваль, подаруй свій квиток найкращому другові, він (чи вона) будет дуже радий!

Квитки відправляються одержувачу автоматично. Якщо квиток уже відправлений, зв'яжися з техпідтримкою “Нової Пошти”, вона без проблем перенаправить твій квиток в потрібне відділення.

Так. Немає значення, на чиє ім'я оформлено квиток. Головне, що по ньому пройде лише одна людина.

Умови й правила отримання блогерського квитка ти можеш знайти за посиланням https://videozhara.com/blogger-ticket

Власники блогерського квитка отримують блогерський бейдж та безкоштовний доступ на VIDEOZHARA (на усі майданчики, доступні власникам квитків Standard).

Ми надаємо можливість безкоштовно відвідати VIDEOZHARA 2019: людям з обмеженими можливостями на інвалідних візках; інвалідам 1 та 2 групи; вагітним жінкам; ветеранам АТО і їх дітям; ветеранам-чорнобильцям (1-3 категорій) і дітям Чорнобиля; тих, у кого день народження 8 або 9 червня. Безкоштовний вхід тільки за умови надання відповідних документів (для неповнолітніх іменинників - паспорт одного з батьків + свідоцтво про народження).

Доступ на фестиваль

Так, для дітей до 7 років включно вхід вільний у супроводі дорослих.

Доступ у лаунж-зону для блогерів можна отримати виключно за індивідуальним запрошенням. На прийняття рішення не впливає популярність відеоблогера, кількість підписників або інші фактори. Купити прохід у лаунж-зону неможливо!

На VIDEOZHARA відсутні вікові обмеження. Проте діти до 7 років мають бути у супроводі дорослих.

Можеш. Якщо тобі 8 років і більше. Але у тебе має бути письмовий дозвіл від батьків або на руках, або заздалегідь відправлений на пошту info@videozhara.com в електронному вигляді. Приклад документу з дозволом батьків за посиланням

Якщо тобі немає семи років або ти супроводжуєш дитину до семи років, необхідний документ, що засвідчує особу (паспорт, права, свідоцтво про народження). Для всіх інших необхідно мати лише квиток на фестиваль і дозвіл від батьків, якщо ти прийшов на VIDEOZHARA самостійно і тобі немає 18 років.

 

Партнерство, співпраця, волонтерство

Ми будемо раді співпраці і чекаємо твоїх пропозицій. В нас діє декілька форматів партнерства. Усі деталі за посиланням: https://videozhara.com/partner 

Для того, щоб стати учасником реферальної програми з продажу квитків, необхідно виконати три прості умови: зареєструватися на сайті, згенерувати своє реферальне посилання через кабінет, і продавати за ним квитки на найжаркіший фест — і заробляти все більше і більше! Детальніше читай на сайті: https://videozhara.com/referral-program 

Ознайомся з правилами отримання блогерського квитка: https://videozhara.com/blogger-ticket

Якщо ти - блогер від 100К+ фоловерів, і хочеш взяти участь у програмі фестивалю, пиши запит на info@videozhara.com, ми розглянемо твою кандидатуру.

Беремо! Чекай у новинах оголошення про набір!

Супер! Переходь за посиланням і заповнюй форму: https://forms.gle/cPgTGYYWLaJXtC9dA