Ми віримо, що кожен в душі — креатор. Головне — спробувати! А зараз, ідеальний час, щоб почати знімати свій влог! Не знаєш, з чого почати? Слухай VIDEOZHARА, і ти зрозумієш, що це легко! Ділимося з тобою важливими лайфхаками!

 

  • По-перше, техніка. Не потрібно відразу купувати дрони-вертольоти. Почни з малого. Зі свого смартфона, наприклад. Трохи пізніше зрозумієш, в якому напрямку тобі хочеться розвиватися (кулінарні рецепти чи огляди ігор), і обновиш домашню студію на вимогу.
  • По-друге, слухай лайфхаки бувалих. Софіти, відбивачі — це все є у тебе вдома. Не віриш? Тоді спробуй зняти в найяскравішому куточку посеред сонячного дня або ж, навпаки, зроби лампове світло на відео, знімаючи при заході. Замість відбивача використовуй простий білий картон або пластиковий пакет, замість штатива — книжки або коробки. І навіть якщо знімаєш на звичайну камеру смартфона, то зверни увагу, що є спеціальні лінзи, з якими можна накрутити суперефекти/
  • По-третє, подбай про звук: записуй його окремо з зовнішнього мікрофона. Щоб потім при монтажі легко синхронізувати звук і картинку, лясни на початку зйомки в долоні. Цей звук стане твоїм маячком при монтажі/
  • І наостанок заздалегідь продумай, що і як знімати. Накидай перший свій сценарій і постарайся його дотримуватися. Це дозволить тобі впевнено почувати себе перед камерою. А з кожним новим відео ти будеш відточувати свою майстерність і зовсім скоро радити свої фішки креаторам-початківцям. ;)
Але головне — ми чекаємо на тебе на головному фестивалі відеокреативу та блогерів VIDEOZHARA! Тут ти знайдеш нових знайомих, однодумців і друзів, познайомишся з зірками YouTube, навчишся новому і збереш купу ідей для своєї творчості. Вливайся в нашу супертусовку!

Квитки тут!