Зустрічай 7 різноманітних ідей для зйомки відеоблогу. Деякі досить прості, деякі складніші, але ми впевнені, що в списку знайдеться хоча б один формат, який ти оціниш.

Як це працює

Багатьом у житті доводилося пояснювати прості на перший погляд речі. Як працює мікрохвильова піч, як користуватися паяльником, куди вставляти сімку в iPhone. То чому не зняти коротку інструкцію відео і викласти в мережу? Думаєш, не користуватиметься попитом? А хто вчора гуглив, як варити макарони?

Скрінкасти

Можна сказати, це одна з різновидів формату “Як це працює”. Тільки при цьому не потрібна камера, а контент обмежується тим, що відбувається на екрані. Якщо у тебе немає почуття, що з тулуба ростуть лапки і ти можеш перевстановити Windows, оновити драйвер відеокарти, налаштувати Wi-Fi без особливих зусиль або просто купити квиток на VIDEOZHARA, включи під час процесу запис екрану. YouTube потрібні герої на кшталт тебе.

Репортаж

Найпопулярніший і найбільш зрозумілий формат. Просто почни знімати події з життя. Люди люблять спостерігати за тим, що відбувається у інших. Так що, якщо ти відправився тестувати новий ресторан, полетів у відпустку на екзотичні острови, вперше спробував проїхатися на моноциклі або просто відправився на фестиваль блогерів, можеш записати це на камеру. Як показує практика, знайдуться ті, хто захоче дізнатися про твій новий досвід або просто спостерігати за тим, як у тебе справи.

Інтерв'ю

Якщо раптом у тебе освіта журналіста, як у нашого SMM-менеджера, а працюєш ти не за фахом, то цей формат для тебе. Подумай, у кого було б цікаво взяти інтерв'ю, придумай хороші питання і сідай пробувати. Найбільше кандидатів можна буде знайти на VIDEOZHARA 2020. Тільки не треба соромитися — всі незручні моменти завжди можна вирізати.

Пародія

Цей формат, звичайно, далеко не для всіх. Але ми думаємо, знайдуться ті, хто відмінно зауважує особливості інших людей і вміє їх зображати. Ходу вчительки по біології чи регіт батька. А якщо у тебе чудово виходить пародіювати політика, тоді тобі точно варто спробувати свої сили на YouTube. Є шанс, що твій ролик завіруситься.

Пранк

Це найнебезпечніший формат у нашому рейтингу. Він вимагає деякої вправності, акторських здібностей і відмінної фантазії. Гарненько подумайте перед тим, як зняти пранк. Не будемо вдаватися в деталі, що це. Просто напиши в рядку пошуку YouTube “пранк ВідеоЖара”. Перший ролик стане найкращим прикладом.

Спорт/кулінарія/освіта

Цей формат можна назвати одним загальним терміном — “саморозвиток”. Якщо ти знаєш, як правильно тренуватися, смачно і корисно готувати, а може, навіть знаєш парочку іноземних мов, то вперед — ділитися своїми знаннями. Такий цінний контент люди із задоволенням підтримують лайками, коментарями, а також репостами, що призводить до вірусного розповсюдження твого відео.

Це всього кілька форматів, з яких ти можеш почати свою кар'єру на YouTube! Спробуй, експериментуй, питай фідбек і шукай свою нішу, в якій ти будеш кращим. YouTube любить тих, хто ризикує і викладається на всі сто. Ми на VIDEOZHARA 2020 запрошуватимемо тільки таких блогерів: самобутніх, креативних і перспективних.