VIDEOZHARA — це не тільки драйв і екстрим, емоції та енергетика, креатив і творчість, але і гарантія безпеки. Фестиваль забезпечить кожному максимально вигідний і захищений простір для відпочинку і нових знайомств, придбання знань і досвіду. У чому ж основні фішки safe-space на головному блогерському фестивалі року?

 

Стоп: наркотики і алкоголь

Фестиваль блогерів не тільки про соціальні мережі і їх можливості. Він і про культуру. Культуру поведінки, споживання, креації, життя. Учасники та організатори VIDEOZHARA 2019 за здоров'я: фізичне і ментальне. Здорова людина — щасливе майбутнє. За даними ВОЗ, діти все частіше долучаються до спиртного у віці 10-15 років, а наркотиками захоплюються близько 34 млн осіб в світі. Потрібно діяти. Саме тому наймасштабніша блогерська тусовка проходить в режимі без алкоголю і наркотиків. Учасники фесту демонструють здорове життя і вміння насолоджуватися світом завдяки власним знанням, світогляду і талантам.

Стоп: буллінг і дискримінація

Ласкаво просимо на територію дружелюбності і творення. Фестиваль закликає позитивно налаштованих людей. Учасники VIDEOZHARA — приклад того, що в житті є на що витрачати сили: хобі, улюблена робота, блогерська діяльність, генерація позитивно зарядженого контенту. Фест говорить "стоп" буллінгу і дискримінації. UNICEF Ukraine стверджує, що 89% дітей піддаються цькуванню, і тільки трохи менше дорослих терплять насильство на роботі чи вдома. Зміни починаються з кожного з нас, але будь-яка трансформація повинна мати інспіратора. VIDEOZHARA вже четвертий рік задає тон. У цьому сезоні все традиційно: підтримка мирного, оптимістичного, креативного клімату.

Так: територія, що охороняється

Атмосфера безпеки — гарантія, підкріплена реальними діями. Фестиваль приділяє особливу увагу сприятливій обстановці для відпочинку своїх гостей. До чого повинен бути готовий кожен учасник блогерської тусовки? Металошукач, заборона на небезпечні предмети. Територія фесту буде відкрита тільки для тверезих, адекватних і позитивно налаштованих людей. Сп'яніння або агресія - прямий привід не потрапити на найжаркішу подію відеоблогінгу.

Так: волонтери

Який фестиваль відеокреатіву без креативної команди? Крім лонг-листа блогерів, партнерів, організаторів і гостей на особливу увагу заслуговують і волонтери заходу. Хто ці люди? Яскраві, усміхнені, веселі, добрі чарівні палички. Вони вкажуть шлях, покажуть, що, де, хто і коли. Завжди розташовані до того, щоб допомогти і підказати. Не треба соромитися: є питання  — значить, сміливо підходь до волонтерів і питай!

Так: територія сashless

Готівці кажемо "ні"! Cashless - це свобода від зайвих думок: немає страху втратити гроші, забути гаманець або дзвеніти монетами. Можеш скористатися своєю карткою, завчасно замовити віртуальну карту VIDEOZHARA або оформити і поповнити її прямо на фестивалі. Приходь і насолоджуйся відпочинком, розвагами, знайомся і тусуйся з улюбленими блогерами, а про гроші подумають Ощадбанк і Mastercard. Фестиваль зовсім близько, не зволікай і купуй квитки прямо зараз!

Квитки тут!