Сучасних дітей лають багато за що: за те, що вони не читають серйозних книг, розучилися спілкуватися офлайн і слухають жахливу музику. VIDEOZHARA розгляне найнесправедливіші звинувачення і пояснить, чому це неправда.

 

  • Міф № 1. Покоління Z ліниве

 

Ми часто чуємо думку, що покоління Z абсолютно не бажає напружуватися. І як тільки справа стає не такою вже веселою і легкою, відразу задкують.

Насправді:

Насправді юним зеткам просто потрібна ясна мотивація. На відміну від інших поколінь ці діти не хочуть і не будуть витрачати свої моральні та фізичні сили на працю, зміст якої не розуміють або просто не бачать у ній користі для себе. На працю просто для галочки. Але варто їм все пояснити і як слід мотивувати, як ти зможеш побачити, як вони в реальному часі зрушують гори.

 

  • Міф № 2. Покоління Z залежить від гаджетів

 

Кажуть, що сучасні школярі звикають до планшетів мало не з дитинства і вбивають свій час в інтернеті: зависають в інстаграмі, ютубі, дивляться нескінченну кількість відеороликів і серіалів.

Насправді:

Насправді прокрастинація — це, швидше за все, проблема всієї епохи гаджетів. За даними Mediakix, доросла людина проводить за переглядом мемчіків і листуванням у соцмережах до двох годин на день. Найбільше часу займає YouTube — на нього припадає 40 хвилин на день. За YouTube йде Facebook з 35 хвилинами і Instagram з 15 хвилинами на день. Діти все ж набагато ефективніше використовують нескінченні можливості інтернету для навчання і всебічної освіти.

Для підлітків спілкування життєво необхідне. І гаджети їм допомагають. А дослідження вчених, в тому числі Тімоті Вілсона з колегами з Віргінського університету, показали, що вік ніякна залежність від техдевайсів не впливає. Вже через п'ятнадцять хвилин і підлітки, і пенсіонери, залишені на самоті і позбавлені телефонів, починали нервувати.

 

  • Міф № 3. Покоління Z корисливе і обачливе

 

Так, зетки прославилися тим, що роблять перші кроки у дорослому бізнесі дуже рано і часом вміють заробляти гроші краще за мам і тат. Але насправді цей міф не має під собою взагалі ніяких підстав.

Насправді:

Правда в тому, що гроші ніколи не ставляться поколінням Z на чільне місце. Найчастіше вони просто захоплені своїми ідеями, які починають приносити непоганий дохід. Зеткам дуже важливо отримувати реакцію на свою працю, свою роботу. Якщо цього не буде, то ніяка зарплата не зможе їх утримати на цьому місці. Це одна з причин, чому блогінг вважається серед зеток дуже класною і престижною професією. Блогер отримує славу, миттєву реакцію на свою роботу і монетизацію своєї творчості. Всі важливі для цифрових дітей фактори сходяться в одній точці

 

  • Міф № 4. Покоління Z нетерпляче і слабовільне

 

Молодь звинувачують у тому, що вони не готові чекати ні секунди і швидко відмовляються навіть від класних проектів, якщо це обіцяє їм перспективу перетерпіти незручності.

Насправді:

Зетки народилися і виросли в цифровому світі, де час тече дуже швидко, а події розвиваються миттєво. Їм не потрібно приходити і записуватися до бібліотеки, шукати в картотеках і архівах потрібну інфо. Для всього є гугл. Не треба бігати містом у пошуках потрібної речі. Досить вбити в пошук кілька інтернет-магазинів. Тому коли процеси марно сповільнюються, то юне покоління відразу замислюється, чи варто витрачати на це найдорожчу річ у цифровому світі — час. "Думай повільно, вирішуй швидко!" — девіз покоління Z.

 

  • Міф № 5. Покоління Z егоїстичне

 

Зеток вважають найсамозакоханішим поколінням з усіх можливих.

Насправді:

Але! Згідно з дослідженням Solution, 21,79 % юних респондентів розповіли, що хотіли б працювати в проекті, що приносить користь суспільству. Ми вважаємо, що це класний результат! Те, що у покоління Z зовсім не егоїстичні цілі і переконання, першими помітили маркетингові відділи великих корпорацій. Зверни увагу, що зараз найуспішніші рекламні кампанії у молоді розповідають про соціальну відповідальність і поліпшення миру в усьому світі. За статистикою, кількість волонтерів зростає з кожним роком. Не будемо плутати егоїзм з незалежністю і самодостатністю. :)

Швидше за все зетки не ​​рубають палицею траву за гаражами, а в войнушки грають не у дворі, а на Nintendo. Вони інші, але не можна заперечувати, що вони прекрасно орієнтуються в сьогоднішніх реаліях і можуть багато чому навчити навіть дорослих.

Згоден? Лайкай, якщо так! Якщо не згоден, пиши в коментах чому ні!

Квитки на VIDEOZHARA - улюблений  фестиваль покоління Z тут