У різних поколінь різні мрії та ідеали. У 1960-х вважалося дуже крутим побувати на Woodstock, в 1990-х на Glastonbury. Що ж вважається супертрендовим сьогодні? Які місця сьогодні в темі? Ми зібрали добірку з 5 фестивалів, які користуються величезною повагою і обожнюванням покоління Z.

  • VidCon — це серйозна багатожанрова конференція, де в онлайн-режимі обговорюються найважливіші теми про відео, соцмережі і влоги. VidCon — найбільший фест такого роду у світі і збирає блогерів з усіх куточків світу, проводиться він щорічно з 2010 року. Велика частина панелей — професійні, де фахівці обговорюють, як за допомогою трендів відео зробити свій бізнес успішним. Саме на VidCon народжуються тренди. Тому, незважаючи на те що фест проходить здебільшого онлайн, потрапити на нього офлайн вважається величезною удачею. Тут проходять панелі і презентації, концерти музикантів, які досягли успіху за допомогою YouTube, і багато іншого. Квитки розкуповуються миттєво, шукати їх за місяць вже марно.

 

  • Summer in the City — легендарний фестиваль блогерів, який проводиться в Лондоні. Це щорічний триденний фестиваль, на який з'їжджаються найкрутіші блогери Європи і США. Починалося все в 2009 році з невеликого зборища в лондонському парку. Сьогодні це суперсерйозний, але веселий захід, що проходить в ExCeL London — спеціальному величезному виставковому центрі, котрий відвідують не менше 10 000 осіб. Zoella, Alfie Deyes і Joe Sugg регулярно тусять на SitC і спілкуються з фанами, а ще тут вручають золоті та діамантові YouTube Play Button, влаштовуються концерти та дискусії і навіть розривні перформанси.

 

  • VІDEOZHARA — найкрутіший фестиваль відеокреативу і блогерів в Україні. Щороку тут збираються популярні блогери російсько- та україномовного YouTube, щоб поділитися інсайтами, досвідом, ідеями та просто поспілкуватися з фанатами. Для фанів це шанс зустрітися з кумиром, для креаторів — навчитися новому і поспілкуватися з однодумцями, а якщо ти просто любиш повеселитися, то на VІDEOZHARA на тебе чекає нескінченна кількість фану і розваг. VІDEOZHARA просуває свої цінності — відповідальність за свій контент, відповідальність інфлюенсера, і заявляє про себе як про фестиваль майбутнього. На VІDEOZHARA збираються Альона Венум, Халбер, Цікавий Фікус, Влад Бумага, Wylsacom, Стас Давидов, Саша Чистова, Маша Тимошенко, ND Production та інші зірки російськомовного YouTube.

 

  • “Вiдак” — міжнародний фестиваль блогерів, який проходить в Білорусі. Тут збираються блогери і всі, кому цікавий YouTube. Це розважальний та освітній майданчик. Гості грають в ігри, беруть участь в інтерактивах, знайомляться з однодумцями. Для серйозних підкорювачів YouTube проходить конференція з профі з просування каналів і реальними кейсами від них, для геймерів — турнір з Dota 2 від Білоруської федерації кіберспорту. І звичайно, зустрічі і спілкування з найпопулярнішими блогерами російськомовного YouTube. У якості хедлайнерів фесту тут побували Приятный Ильдар, Саша Чистова, Діма Масленников, Ян Топлес, Костя Павлов, Макс Брандт, Стас Давидов. 

 

  • Playlist Live проводиться щорічно в США з 2011 року і є одним з найпопулярніших фестивалів у креаторів YouTube. Зараз Playlist Live проводиться в Орландо і запрошує взяти участь фанів, професійних блогерів і бренди, щоб обговорити все важливе і цікаве, що відбувається в соцмережах, серед онлайн-відео і в співтовариствах фанатів. У розкладі Playlist Live музичні перформанси, панелі, зустрічі і знайомства, питання і відповіді, семінари, прем'єри, презентації від брендів, ігри, вечірки біля басейну і феєрверки. На фестиваль приїжджали Еmma Сhamberlain, ElleOfTheMills, Dani Cohn, Dobre Brothers, SteveGreeneComedy, Jenna Marbles, Julien Solomita, Kennedy Walsh, LARRAY, Cody & Zoe, Blesiv, Bratayley і багато інших.

 

 

Який фестиваль тобі подобається найбільше? Пиши в коментах!

І приєднуйся до VIDEOZHARA 2019. Квитки тут!