Відповідальний блогінг йде в маси! І поки голосування БЛОГОСФЕРА 2019 у самому розпалі, ми вирішили поговорити з переможцем в номінації “На стилі” БЛОГОСФЕРИ 2018 Євгеном Білозеровим.

 

— Як думаєш, що глобально змінилося в блогосфері за цей рік: блогери стали знімати більше придатного контенту?

Звичайно! Світ не стоїть на місці... Блогерів з кожним роком все більше. І щоб залишатися на хвилі, потрібно дивувати публіку. Саме через це блогосфера так активно розвивається.

— Що потрібно, щоб інфлюенсер став більш відповідальним, створюючи контент і транслюючи його в світ?

Мотивація! Ахаххаха...

— Перемога в номінації в минулому році була для тебе очевидною?

Ні! Більш того, я був дуже здивований, коли побачив себе у списку номінантів. За все моє життя я ще ніколи не мав такої честі бути номінованим на будь-що. І тут ТАКЕ!!! Та ще й перемога! Це просто паморочить голову!

— Що змінилося на твоєму каналі, в твоєму ставленні до блогінгу після того, як ти усвідомив, що так, і експерти, і глядачі обрали тебе — ти кращий лайфстайл-блогер?

Чесно? Нічого! Все своє життя я намагаюся віддавати всього себе справі, якою я займаюся. Отримувати максимум задоволення від цього. Так і в блогінгу: як ДО перемоги, так і ПІСЛЯ.

— Цього року БЛОГОСФЕРА — про вплив інфлюенсера, про мотивацію і силу, якою вона заряджає глядача за допомогою створюваного контенту. Як думаєш, в чому сила інфлюенсера?

Ми не боїмося висловлювати свою творчу жилку. Свої думки і позицію! Ризикувати! Бути чесним і відкритим перед великою аудиторією. Все це в сукупності “бомба”, яка і заряджає глядача!

— Що ти порадиш номінантам цього року?

Думаю, якщо вони вже номіновані, мої поради їм не потрібні! Вони вже великі молодці, які йдуть в правильному напрямку. Іншим же блогерам бажаю не боятися в своєму творчому пориві, і тоді бажана “Блогосфера” обов'язково знайде свого господаря!

Не пропусти нагородження 8–9 червня на Арт-заводі “Платформа” в рамках фестивалю VIDEOZHARA 2019!