Ми тут прочитали дослідження британських вчених, що геймінг — це дуже круто. :) Некомерційна організація Nesta опублікувала висновки зі статистичної вибірки 10 000 осіб, повнолітніх громадян Великобританії. Як виявилося, люди, захоплені онлайн-іграми, більш освічені і толерантні, ніж основна маса населення. Вони люблять читати книги, регулярно ходять в кіно, театри і музеї, схильні до творчості і креаторства.

 

І якщо ми подивимося на успішних і знаменитих геймерів, побачимо: вони повністю підтверджують британське дослідження. VIDEOZHARA вибрала п'ятірку найцікавіших і класних блогерів, з яких можна брати приклад! Вони доведуть, що кіберспорт — це корисно!

 

 

  • Фелікс PewDiePie Чельберг

 

PewDiePie — король інтернету і людина, що стоїть біля витоків летсплеїв. На його каналі зараз 96 мільйонів підписників! Сьогодні на каналі Фелікса можна знайти найрізноманітніші відео — він чуйно відгукується на кожну новину YouTube-ком'юніті. Але починав він з летсплеїв ігор формату Amnesia. Хлопець відразу привернув увагу оригінальною подачею і власним стилем, і незабаром у нього утворилася своя фан-спільнота. Зараз PewDiePie рідше випускає свої летсплеї, але, як тільки додає такий огляд на канал, відразу збирає чотири мільйони переглядів!

 

 

  • TheBrainDit

 

Олег Брейн почав кар'єру геймера в 2011-му, захопившись Mafia 2 і Battlefield 3 і знявши свої перші відео саме про ці ігри. У 2013-му ці ролики довелося видалити. Пам'ятають їх тільки справжні фанати. Зараз TheBrainDit регулярно викладає огляди і проходження найпопулярніших ігор. Інший раз він завантажує по кілька відео на день! Довгий час TheBrainDit приховував свою особистість. Історичний момент, коли він з'явився перед публікою, трапився в 2017 році, на головному фестивалі креативу та блогерів VIDEOZHARA! А в 2018-му став лауреатом премії БЛОГОСФЕРА в рамках VIDEOZHARA.

 

 

  • Marmok

 

Marmok — професійний геймер. Його справжнє ім'я Марін, а живе він у Кишиневі. Marmok любить робити летсплеї за хорорами, екшнами та шутерами. А ще підписники люблять його за прекрасне почуття гумору: Marmok записує смішні проколи на іграх і цілі нарізки приколів — з цього і почався його успіх в далекому 2008 році. Фірмові фішки Mr. Marmok: сарказм, позитив, ентузіазм і впізнаваний тембр голосу, за яким фанати вирізняють його з тисячі.

 

 

  • Dariya Rain

 

Ця дівчина зробила собі ім'я на грі Sims! Dariya і зараз вважають неперевершеним фахівцем в цій грі. На її каналі можна знайти безліч відео з порадами, лайфхаками, ідеями та кодами до “Сімсів”. А любителі задивляються на челенджі від Даші до цієї гри: “100 дітей”, “Психушка”, “Старша сестра” та ін. Також геймерка тестує найрізноманітніші ігри: MORTAL KOMBAT 11, MARVEL'S GUARDIANS OF GALAXY, BEHOLDER 2 — ніщо цікаве не пройде повз неї!

 

 

  • HappyLime

 

HappyLime — один з кращих експертів з Minecraft'у! Кожне його відео збирає десятки тисяч переглядів, а його канал — справжня енциклопедія Minecraft. Фани обожнюють цього геймера за його почуття гумору і смішні історії про чоловічків, з яких склалося ціле серіаліті про бідних студентів і Людину-картоплю. Якщо ти подивишся цей серіал, дізнаєшся з десяток секретів Minecraft, це точно!

 

 

Як ми бачимо, захоплення геймінгом тільки на користь мозку та креативному мисленню. :) Розвивай мізки: проходь шутери, створюй стратегії, веди свій блог! А на VIDEOZHARA 2019 тебе чекає великий Gaming channel. Саме тут пройдуть цілі серії турнірів з мобільних і консольних ігор, турніри з блогерами, ігри з віртуальною реальністю, нерф-арена з бластерами-автоматами, виставка супергаджетів і конкурс косплею!

 

Не пропусти гейм-подію року! До зустрічі 8 і 9 червня! Київ, Платформа Арт-Завод.

 

Квитки тут!