Команда VIDEOZHARA не сидить на місці. Кожного дня проводяться численні дослідження, аналіз та обробка інформації про найпопулярніших відеоблогерів сучасного YouTube. І ми знайшли те, що всіх їх об’єднує!
Кожен відеоблогер, котрий поважає себе, святкує День знань. Це одне з найважливіших свят для юного покоління, тому забувати про нього не варто.
Навіть через багато років після згадки про школу зірка російськомовного YouTube ЯнГо згадує, як бажав просто... ВИСПАТИСЬ. Для інших же слово “школа” настільки сакральне, що вони не змогли вичавити з себе ні слова. Зате від деяких вдалося отримати фото з сімейного архіву. Дивись і переконайся сам, що їхнє дитинство мало чим відрізнялось від твого. ;)

Руслан Тушенцов

Можна сміливо сказати: Руслан Тушенцов практично не змінився. Тепер він своїм поглядом завойовує не першу вчительку, а величезну кількість своїх підписників.

 

Костя Павлов

Здається, що Костя Павлов вже тоді знав: виросте і почне будувати свою медіаімперію на YouTube з найкориснішим контентом.

 

Ну хто тоді міг подумати, що шибеника Ваню Колихалова через 10 років у світі знатимуть як епатажного KyivStoner?

 

Не побоїмося цього слова — король російськомовного YouTube, здається, завжди буде молодим: як душею, так і тілом.

 

ЯнГо переконав нас, що у школі мріяв тільки про те, щоб виспатися. Але по фото так відразу про це і не скажеш. ;)

 

Здається, що Влад Береніч — учасник дуету Halber, був би радий ніколи не дорослішати. Але тоді чи зміг би він створювати такий крутий контент для YouTube?

 

Микола Соболєв — людина, про яку чули навіть ті, хто не заглядає в YouTube. Є відчуття, що він єдиний зі списку, хто ніколи не дозволяв собі приносити додому двійки в щоденнику.