Одна з найпопулярніших у світі кицьок завела власний канал на YouTube. Йдеться про милу віртуальну кішечку Hello Kitty — результат праці компанії Sanrio.

 

Отже, про що ж йдеться в першому ролику на каналі нашого героя? Ну звичайно ж, це влоги! У ньому Hello Kitty розповідає про те, як довгий час планувала створити свій YouTube-канал, але її особистий менеджер був категорично проти цієї справи. Він стверджував, що інтернет — це дуже небезпечне місце, тут є безліч хейтерів, які можуть образити маленьку ніжну істоту.

Але канал створений, і на нього вже підписалися 38 тисяч фанатів, а кількість переглядів перевалила за третину мільйона!

 

Вже шукаєш на YouTube? Тоді не забудь пошукати ще й кілька каналів з уроками японської, адже весь контент Hello Kitty знімає своєю рідною мовою. Якщо з якоїсь причини ти не володієш мовою країни, де сходить сонце, тоді можеш просто включити автоматичні субтитри і дізнатися, як справи у улюбленого героя.

 

Нагадаємо, що Hello Kitty — не єдиний герой мультфільмів, який перебрався на YouTube. Власні влоги є у Барбі і багатьох інших популярних вигаданих образів. Сподіваємося, недалекий той час, коли свій канал з'явиться у кота Матроскіна або Вовка з “Ну, постривай!”. Чому б не відродити старих добрих героїв дитинства на YouTube? Пиши в коментарях, на чий канал ти б з радістю підписався. ;)