Напередодні Дня всіх закоханих VIDEOZHARA замислилась: як це чудове свято проводять зірки YouTube? Для цього ми провели опитування серед зірок, які засвітились на YouTube, щоб ти впевнився: вони такі самі, як і ти! VIDEOZHARA цікавило, як вони святкують 14 лютого і які курйозні випадки вони можуть пригадати. Погнали!

 

MamaRika і Сергій Середа

“Ми не святкуємо День святого Валентина з декількох причин. Перша — це специфіка нашої діяльності. В цей день, як і в будь-яке інше свято, ми найчастіше працюємо: Настя десь виступає, а я веду якийсь захід. Цей рік не став виключенням. Друга — це, власне, саме відношення до свята. Нам здається, що не зовсім правильно дарувати одне одному подарунки і зізнаватися у коханні всього один раз на рік. Це треба робити якомога частіше, незалежно від того, яка дата на календарі”.

 

Антитіла

"Гурт “Антитіла”, як правило, відмічає такі дати на сцені, і День святого Валентина в тому числі. Ми часто помічаємо закохані пари і сім’ї на наших концертах, і ми щасливі, що можемо створювати зі сцени  романтичний настрій. Віримо, що наша музика об’єднує і надихає. Зараз ми працюємо в студії над новим альбомом і активно готуємось до нашого першого стадіонного туру Hello, після якого, ми впевнені, зароджуються нові відносини, створюється багато нових пар, а в країні буде демографічний прорив. Що стосується учасників групи, то в цьому році цей вечір ми проведемо в колі своїх улюблених жінок. Будемо ловити момент і насолоджуватись спілкуванням."

 

Деміан Волков

“Цей День святого Валентина я святкую один, вдома зі своїм улюбленим собакою. І так як у мене нема другої половинки, я вирішив привітати свого собаку і купив йому надзвичайно дорогий корм і новий ошийник з повідком, щоб зробити так би мовити йому свято і щоб він  розумів, що в нього є друг, який його лав. А найкурйозніший момент на 14 лютого був, коли мені в школі подобалась дівчинка і я написав їй валентинку з суперзізнанням, так як в школі боявся до неї підійти. Я написав, як сильно вона мені подобається і хто я такий, щоб вона знала, від кого це. А виявилось, що в нас у школі теж була дівчинка з таким самим прізвищем, і вона була дуже стрьомна. І моя валентинка потрапила саме до неї. Після цього вона за мною бігала, і я не знав, що їй сказати. Це було жахливо!”

 

Тепер ти переконався, що вони такі самі, як ти? Ну тоді час для знайомства! Всі твої улюблені блогери зберуться 8–9 червня на Арт-заводі “Платформа”. А квиточки можна придбати за посиланням.