Відоси англійською даються важко, а російською дістало? Україномовний блогінг — це те, від чого піде прокрастинувати Ілон Маск. Ми тут зібрали для тебе кілька крутих каналів, тож закрий зайві вкладки і го дивитися.

 

  1. Телебачення Торонто (222,4к фоловерів)

Після кількох таких відео ти зможеш розкласти по полицях і влаштувати батл по фактах не тільки щодо нової сукні Дорофеєвої, але й стосовно останнього голосування у Раді. Просто вмикай та розумнішай, як мама хотіла.

 

  1. Jerry Heil (45,9к фоловерів)

 

Вважаєш, що краще за Монатіка ніхто не співає? А ну хутко послухай кавери від Jerry Heil, бро. Це просто шик: що за голос, що за дівчина!

 

  1. Ukrainian Language (3,2к фоловерів)

 

Вивчай українську, ставай українським Оксі, адже після уроків на цьому каналі ти будеш говорити так, що інші заслухаються і помруть від заздрощів.

 

  1. mocnetv (23,7к фоловерів) //

 

Ти з якої гори зайшов, хлопче? Такого чоткого гуцула ти ще точно не бачив. Він тобі пояснить і за трембіти, і за келих джерельної зі струмка за пагорбом.

 

  1. Geek Journal (26,9к фоловерів)

Вражай своїми знаннями “Месників”, “Титаніка” та “Школи” водночас. Крутецький канал з кращими оглядами на фільми. Тебе будуть слухати з попкорном.

 

Як гадаєш, якого каналу українською не вистачає ютюб-спільноті? Пиши свій варіант в коментарях. ;)