Стас Давидов оголосив, що його канал “This is Хорошо” більше не буде поповнюватися новими відео. Ніде правди діти, деякі з нас виросли на цьому каналі. Хто б розповів нам про такі безсмертні меми, як “Яааазь” або “Піца-Бумеранг”? Та все наше життя могло скластися по-іншому! Ці вісім з половиною років назавжди залишаться в наших серцях. Згадаймо ж п'ять найулюбленіших відео, які ми із задоволенням переглядаємо і шеримо не перший рік!

  • Хочу сміятися п'ять хвилин!

Цей ролик — таблетка від поганого настрою. Безсмертний мем про хлопчика, який хотів сміятися п'ять хвилин, і гусячий рейв поміщають це відео в золоту скарбничку Сховища Мемів.

 
  • Раптовий фей!

Один з найдобріших на каналі “This is Хорошо”. Стас Давидов в рожевій сукні чарівної феї робить огляд відео про товстого хом'ячка і котика-шкоду. І як завжди, це офігенно смішно!

 

  • Собака-блюзяка

Ролики про сумну, але смішну собаку, малюка зі сталевим характером і котів! Ідеальна добірка, щоб підняти настрій. Дивись і надихайся!

 
  • Мік і Рорті

Рік і Морті — культова парочка і культовий мультик. Варто невдало підійти до справи, і вибачення від фанатів не буде ніколи. Відео — кращий приклад ідеального використання улюблених персонажів! Вийшов класний ролик.

 

  • Без “Оскара”

Михайло Кшиштовський — один з наших улюблених ведучих, що побували на амбразурі “Зис из Добре”. А цей випуск ми любимо за те, що добро перемагає зло, а актори-невдахи — це дуже смішно.

 

Стас Давидов вирішив закрити шоу, але не сумуй. Блогер обіцяв продовжувати огляди найсмішніших роликів на стрімах.

А якщо ти хочеш затусити з блогерами наживо, то не за горами VIDEOZHARA 2019 — головний фестиваль відеокреативу і блогерів! Побачимося на Арт-заводі “Платформа” 8 і 9 червня!