Рано чи пізно знімати на тапок стає нецікаво. Хочеться більше глибини, щоб ширше кут, повноцінна стабілізація і близька до кінематографічної якість. Для відеоблогерів, які переросли підручну техніку і хочуть вийти на рівень контент-мейкерів з мільйонним охопленням, ми склали невеликий список техніки, на яку варто звернути увагу. Всі девайси коштують непоганих грошей, тому рекомендуємо не покладатися цілком і повністю на поради нашого жаркого редактора. Всі пристрої ми рекомендуємо, але не наполягаємо на їх придбанні. Поїхали!

 

DJI Osmo Mobile 2

Щоб не перевертати весь процес зйомки догори дриґом, насамперед рекомендуємо тобі розглянути стабілізатор для камери. А точніше, трикутний DJI Osmo Mobile 2, який стежить за тим, щоб картинка була максимально плавною. Наприклад, у нього є функція Timelapse, яка дозволяє знімати навіть на ходу, а також можливість плавної зміни масштабу. Коротше кажучи, з таким стабілізатором зйомка однозначно вийде на інший рівень.

 

GoPro Hero 8 Black

Ця робоча конячка зарекомендувала себе не тільки в середовищі відеоблогерів, але і в зйомці різноманітних телешоу і документальних фільмів. Камера з габаритами сірникової коробки просто незамінна в поїздках, екстремальних умовах або прихованій зйомці. До того ж вона оснащена всім необхідним: водонепроникним корпусом, вбудованим стабілізатором, хорошим акумулятором... Перераховувати переваги довго, тому просто повір нам на слово: GoPro Hero 8 Black тебе не розчарує.

 

Sony Cyber-shot RX100 III

Відмінний варіант для блогера-початківця. Якщо твій камерофон обділений кінематографічними здібностями, тоді можеш звернути увагу на цю компактну камеру. Легендарна оптика Carl Zeiss, широкі можливості програмних налаштувань і найголовніше — рухомий дисплей, що обертається! Ми впевнені, що такого девайса тобі вистачить на довгий час успішного відеоблогінгу.

 

Canon EOS 80D

Ось це вже серйозний апарат. Сучасна дзеркальна камера є не тільки інструментом професійного фотографа, але і відмінним гаджетом для відеоблогінгу. Змінні об'єктиви, 45 точок фокусування, два слоти для карт пам'яті, оптичний видошукач. Втім, найголовніше — це сучасна матриця і потужний процесор, з якими знімати ролики Full HD при 60 кадрах на секунду — нікчемна справа.

 

Panasonic Lumix DMC-GH5

Якщо ти можеш сміливо назвати себе експертом у фото- та відеотехніці, тоді тобі потрібен серйозний девайс. У команді VIDEOZHARA дуже поважають Panasonic Lumix DMC-GH5. Ціна трохи кусається, але сучасний легкий бездзеркальний корпус повністю виправдовує свої гроші. А з огляду на водонепроникність, стійкість до пилу  та морозу, цю модель можна назвати професійною версією вищезгаданої GoPro Hero 8 Black. З таким апаратом можна у вогонь, воду і мідні труби.

 

Звичайно ж, є ще багато апаратів, які варті уваги. Все залежить від завдань, які ти перед собою ставиш, і фінансових можливостей. Ми постаралися продемонструвати тобі кілька рішень у різному ціновому діапазоні. А ось чи готовий ти розщедритися на новенький бездзеркальний Panasonic заради свого влогу або можеш обійтися стабілізатором DJI Osmo Mobile 2 — вирішувати тобі.