Батьки стурбовані твоїм зануренням у game-світ? Постійно смикають тебе і виштовхують на вулицю? Не вірять в істинність твого хобі? Загрожують викинути комп'ютер? Розуміємо. А тепер видихни, заспокойся і приходь на VIDEOZHARA.

Світ геймінгу настільки різноманітний, що тут слід ретельно розібратися, де трата часу, а де реальне заняття, захоплення, а можливо, навіть ідея для бізнесу. Фестиваль відеокреативу збере топових блогерів, геймерів, щоб показати зворотний бік медалі. За допомогою такого хобі можна впливати на світ, змінюючи його на краще, заводити друзів, створювати цілі клуби однодумців і навіть заробляти гроші.

Під час фестивалю відомі зірки YouTube — EugenSagaz, Азлагор, Віка Картер, Shadow Priestok, Happy Lime, AlexFresh і багато інших — розкажуть про свій геймінг-шлях, створення відеоканалу і перетворення улюбленого заняття на улюблену роботу.

На фесті ти зможеш спробувати себе в консольних іграх, VR- і ПК-іграх, поюзати мобільні пристрої і їх гейм-пропозиції, запалити в грі-атракціоні Just dancе і насолодитися кращими дефіле косплеєрів. Буде різноманітно і цікаво!

А якщо батьки все ще лають за незвичне заняття, бери їх з собою. Покажи світ Mortal Kombat і FIFA, Brawl stars і HearthStone, а учасники VIDEOZHARA допоможуть переконати їх, що ми вже в XXI столітті, а значить, екрани гаджетів і комп'ютерів безпечні для очей, геймінг — НЕ прикол, а реальне захоплення, яке розвиває мозок, увагу і уяву не гірше книг.