Стати мільйонером можна в будь-якому віці. І YouTube допоможе тобі в цій справі! Ми розповімо, скільки заробляють діти-блогери і як прибуткове хобі стає професією. VIDEOZHARA вибрала п'ять надихаючих прикладів, коли людина в юному віці починає заробляти і отримує свій перший мільйон до отримання першого паспорта. Надихайся і приєднуйся до компанії!

  • Ryan ToysReview

18 984 471 підписник на сьогодні

Райан — напевно, найвідоміша дитина-мільйонер. Зараз Райану шість, а почав він свою кар'єру блогера на YouTube, коли йому було три. Про хлопчика регулярно пишуть Forbes і The Washington Post. А недавно Райан досяг піку уваги громадськості, офіційно очоливши рейтинг найбільш високооплачуваних блогерів YouTube (всіх) 2018 року за версією Forbes. Його заробіток згідно з рейтингом досяг 22 млн доларів. Райан дуже милий. Це наймімішний мільйонер у світі за версією VIDEOZHARA. Почнеш дивитися ролики з ним — і зупинитися практично неможливо. Він дуже потішний і робить смішні гримаси. У своїх відео Райан грає, розпаковує іграшки та подарунки і щиро їм радіє. Крім заробітку на самому каналі Райан (точніше, його батьки) підписав контракт з Walmart — мережею величезних супермаркетів. Тепер там продаються іграшки та одяг під маркою Ryan's World.

 

  • MattyBRaps

11 686 956 підписників на сьогодні

Меттью — один з найкреативніших та найталановитіших дітей-блогерів на YouTube. Свою кар'єру він почав у 7 років і відразу заявив про себе як про обдарованого композитора і музиканта. Меттью розділяє професійне й особисте життя. Тому у нього два канали на YouTube: один основний, професійний, і другий — MattyBVlogs, де він розповідає про своє життя. Метті прославився ще в дитинстві, його запрошують в такі популярні шоу, як The Today Show, The Wendy Williams Show, Dr. Phil Show і EXTRA. У 16 років у нього є власний лейбл, видавництво і концертно-гастрольна компанія. Також блогер досить багато заробляє рекламними роликами, куди його часто запрошують

 

  • Babyteeth4

1 815 196 підписників на сьогодні

Це канал двох сестер — дванадцятирічної Джилліан і десятирічної Едді. Ведуть вони його з 2008 року. Починали дівчатка з того, що розігрували кумедні прості сценки на зразок вайнів, але потім знайшли свою тему. Сестрички записують огляди іграшок, цукерок, мультфільмів, добрі розіграші та косплеять свої улюблені казки. Сестри дуже популярні в США: ходять на ток-шоу, з'являються в сюжетах новин, дають інтерв'ю в газети і на радіо. У них дуже багато фанів. Батьки дівчаток відкрили власний сувенірний магазинчик, де продають футболки, сумки, рюкзаки, чашки і подібні штуки із зображенням сестер. І по ходу фанати активно це розкуповують, тому що таким чином дівчатка заробляють приблизно два мільйони доларів на рік.

 

  • EvanTubeHD

6 217 833 підписники на сьогодні

Перше відео Еван і його батько Джаред розмістили на каналі в 2011 році, і тоді у них не було навіть думки про заробіток. Але перші ж ролики привернули увагу не тільки друзів сім'ї, а й зовсім сторонніх людей. Перегляди каналу швидко стали зростати. У відео Еван грав з іграшковими AngryBirds. Компанія швидко помітила і оцінила це, уклала з Еваном рекламний контракт. За оцінкою Business Insider, за допомогою реклами, озвучення мультшоу, зйомок в комерційних роликах і продажу фірмових футболок Еван заробляє від мільйона на рік. Як розповідають його батьки, Еван живе життям звичайного тринадцятирічного хлопчика: ходить до школи і на карате, спілкується з друзями і виконує доручення по дому. Як і інші діти — зірки YouTube, сім'я Евана приховує його прізвище і де він живе.

 

  • Family Fun Pack

8 008 121 підписник на сьогодні

Тут ціла родина діточок: п'ять братів і сестра — всього шестеро осіб! На відео регулярно з'являються мама і тато сімейства. Тема каналу Family Fun Pack — ніяких тем, просто звичайне життя великої дружної родини. Вони подорожують, гуляють в парках, обідають, грають, вибирають, що надіти, і все інше, що роблять звичайні діти. І це шоу заворожує. Коли крихітний Оуен грає в футбол тенісним м'ячиком, відірватися від екрана неможливо. За даними сервісу SocialBlade, приблизний річний дохід складає 18 млн доларів.