Покоління Z рве всі старі шаблони і стереотипи і дивує не тільки своїх Y-батьків, але і вчених-психологів. Ті тільки розводять руками: Zтки — це перше покоління тінейджерів в історії, що не бунтує. Вони вважають за краще всі свої питання вирішувати шляхом переговорів. Zтки дуже обережні і зовсім неагресивні. Суперечки вони стараються вирішувати не кулаками, а словами. А в критичній ситуації не соромляться попросити про допомогу. Вони дружать з батьками і, коли дорослішають, не поспішають відриватися від сім'ї і залишати рідне гніздечко. Вони абсолютно впевнені у власній цінності як особистості і наполегливо захищають свою індивідуальність. Покоління Z налаштоване на радість і позитив і готове поділитися ними зі світом. Вони не хочуть крокувати вгору кар'єрними сходами. Вони хочуть просто бути щасливими і незалежними від обставин та інших людей. Їхня мрія — займатися, можливо, невеликою, але власною справою, що приносить радість іншим людям.

Впізнав свою дитину? І задумався, яка професія їй підійде? Ось тобі 3 варіанти ідей!

1. Блогер. Ця професія буде ставати все більш затребуваною в ХХІ столітті. Блогери — талановиті комунікатори і вже поступово заміщають журналістів, впливають на тренди і формують громадську думку. Відеоблоги стали повноцінними медіа. При цьому блогери можуть майстерно поєднувати цю роль з умінням рекламних агентств працювати зі споживачами. Тому деякі компанії вже зараз співпрацюють з блогерами безпосередньо. Якщо твоя дитина вже блогер або збирається стати блогером, допоможи їй! Хоча б тим, що не заважай. :) Хто знає, може, саме твій спадкоємець стане новою IISuperwomanII з п'ятнадцятьма мільйонами підписників або новим Smosh з двадцятьма п'ятьма мільйонами.

2. Сіті-фермер. За прогнозами ООН, до 2050 року в сільській місцевості буде жити лише одна третина населення Землі. Решта переселяться до мегаполісів. Щоб виробляти продукти, будуть потрібні сіті-фермери — одна з найбільш затребуваних професій майбутнього. Ці фахівці розмістять городи і сади в величезних хмарочосах — вертикальних фермах. Нові технології дозволять досягти приголомшливих врожаїв і при цьому зекономити воду, добрива і не залежати від примх клімату. Ця професія дозволить бути незалежним і вести свій бізнес — те, що так цінує покоління Z.

3. Архітектор віртуальної реальності. Індустрія віртуальних світів активно розвивається, і попит поки перевищує пропозицію. Наближається час, коли подорожі і відвідування івентів у віртуальній реальності стануть звичайною справою. Архітектор VR — творча і дуже затребувана в майбутньому професія. У таких фахівцях є потреба вже зараз, і ця тенденція з часом буде тільки посилюватися. Архітектори VR зможуть диктувати роботодавцям свої умови. Їхня робота буде проходити у великих креативних колективах з неформальною атмосферою. Дитина покоління Z буде щаслива реалізуватися в такій комфортній обстановці.

Як бачиш, одні з найбільш затребуваних якостей в професіях майбутнього — це творче мислення і креативність, неважливо, в якій області вирішить реалізуватися людина: агрономія чи комунікації. А ти розвиваєш ці якості у своєї дитини? Наприклад, можливо, разом ви перетворюєте звичайну прогулянку парком на зйомки влогу?