Місія фестивалю VIDEOZHARA — це створення безпечного інформаційного простору для дітей і формування здорового і правильного світогляду у молодого покоління. Інтернет є настільки величезним і різноманітним простором, що ми повинні підготувати дитину перед зустріччю з ним сам на сам.

Фестиваль проводиться вже четвертий рік. У перший рік ми зібрали 6 тисяч осіб, а в минулому році ця кількість досягла вже 15 тисяч!

Що таке “правильні цінності”?

Пам'ятаєш дитячий віршик “Що таке добре і що таке погано”? У сучасному світі, перенасиченому інформацією, таких простих підказок немає, але зате є багато іншої шкідливої ​​для незміцнілої дитячої психіки інформації. Ти можеш всіляко намагатися обмежувати доступ дитини до Всесвітньої павутини або окремих сайтів, але повністю ізолювати її від цього впливу точно не вийде. Важливо з самого початку закладати в дитини правильне сприйняття інформації, яку вона отримує з екрана смартфона або монітора ПК. VIDEOZHARA виступає за здорову духовно і фізично молодь, і хоча це не проста робота — вона дуже цікава! Ми віримо, що спільними зусиллями зможемо досягти поширення блогінгу і контенту, які приносять радість і користь.

Не секрет, що людину судять за вчинками і прагненнями, тож вони повинні бути спрямовані на поліпшення світу навколо неї. Якість відеоконтенту, виробленого блогером, оцінюється комплексно, кожне слово блогера (він же лідер думки!) має бути зваженим і перевіреним на правдивість. На ньому лежить відповідальність за ком'юніті, до якого він звертається. Це стосується не тільки очевидних речей, наприклад, про те, що не слід вживати наркотики і алкоголь. Важливо виростити справжню особистість, яка буде усвідомлювати і нести відповідальність за кожен свій крок.

Чому VIDEOZHARA — це більше, ніж фестиваль?

VIDEOZHARA — це ком'юніті людей, закоханих у відеоблогінг. Тут органічно співіснують блогери та їхні прихильники, які хочуть зробити цей світ кращим.

В рамках нашого жаркого ком'юніті немає місця:

  • пропаганді наркотиків, алкоголю і куріння, це зона здорового способу життя;
  • прояву насильства і спонуканню до нього;
  • популяризації небезпечних речей і дій, ніяких божевільних челенджів із загрозою для життя;
  • сексуальній тематиці, особливо по відношенню до дітей;
  • плагіату і шокуючому контенту з гучними заголовками.

Частиною комплексу VIDEOZHARA може стати кожен. Прикладом такого залучення в будівництво ком'юніті може служити Graffiti Challenge, коли блогери боролися з засиллям графіті з каналами продажу наркотиків, або конкурс “12 склеювань”, який дає можливість проявити свій режисерський талант, знімаючи відео на звичайний смартфон.

VIDEOZHARA — це місце для самореалізації і нових ідей, які можуть змінити життя не тільки найкреативніших, а й тих, хто поруч з ними. Про всі переваги фестивалю ти можеш дізнатися тут. Ми звертаємося до молодого покоління на зрозумілій йому мові, доносячи культуру відеоблогінгу, не спотворену фальшем і несумісністю з дитячим контентом.

Так що, зустрінемося на VIDEOZHARA 2019? Квиточки для тебе ми залишили за посиланням.