Любителів найбільшої блогерської тусовки стало настільки багато, що ми разом з командою організаторів якось випадково виділили для себе 5 основних типів фанатів фестивалю VIDEOZHARA, заради яких ми цим усім і займаємось. А так як нам не шкода поділитися спостереженням з іншими, ми виклали основні характеристики в блог. 

 

Розсудливий

Найскладніший тип. Підписаний на всі пабліки, уважно читає кожну розсилку і на пам’ять може перерахувати всіх блогерів, які були гостями фестивалю у 2016, 2017 та 2018 роках. Уважно вивчає програму та ознайомлюється з усіма активностями. Перед покупкою має впевнитись, що всі його улюблені блогери будуть на фестивалі і він встигне на виступ кожного. Саме тому приймає рішення щодо відвідування фестивалю тільки після декількох подорожчань, про що, буває, потім жалкує.

 

Азартний

Найцікавіший тип. Теж слідкує за всіма пабліками та розсилками, але з іншої причини. Йому потрібні розіграші! Він із задоволенням бере в них участь, щоб виграти квиток або наш крутий мерч, який, до речі, можна купити за посиланням. Готовий на все заради виграшу, інод навіть на порушення правил розіграшу, за що отримує красиві бани. Та частина, якій не фартить у розіграшах і конкурсах, все одно не пропускає тусовку. ;)

 

Жаркий

Найгарячіший тип. Підписаний на всі пабліки, стріляє і влучає лайком в кожен пост. Радіє кожному новому анонсованому гостю, як дитина. Вивчає програму фестивалю і переживає, щоб встигнути одразу усюди. З недоліків: постійно пише в директ і на пошту з питанням, коли і де буде наступний фестиваль, чим іноді дуже мило дратує.Мажорний

Найрідший тип. У більшості випадків дивиться YouTube просто для того, щоб бути у тренді. Особливо не фанатіє ні від кого, але при тому точно знає, хто тут найкрутіший блогер. Одразу купляє VIP-квиток, щоб встигнути зробити селфі з кожною зіркою YouTube. Обов’язково відвідує ZHARAMARKET і зкуповує сувеніри для всіх своїх друзів. Дуже часто зовні не відрізняється від блогера-мільйонника.Кідс

Наймиліший тип фанатів. Ідентифікувати його можна по очах, які буквально починають світитися, коли на сцену виходить черговий блогер. Готовий вперто стояти в черзі до улюбленого блогера і не помічати, що в селфі-зоні вже нікого немає. Гучний, як сирена, милий, як тисяча котиків. Зазвичай віком до 10 років, але бувають і виключення.Впізнав друга? Відмічай!