Зібрались якось чотири відомих блогери і гучно відсвяткували Новий рік! Хто в ліс, хто в гори, хто на стілець з віршиком, і жоден з них не нудьгував за мискою з олів’є. Не віриш? Ось тобі короткий опис новорічних свят чотирьох крутих блогерів.

 

Сергій. Канал Aurum TV

“У Новий рік вдалося зібрати величезну компанію близьких та друзів, з якими я і відсвяткував. Після цього відправився на активний відпочинок в Буковель. Немає нічого кращого за свіже повітря та красу Карпатських гір”.

 

Ян Гордієнко, більш відомий, як ЯнГо

“Традиційно новорічну ніч провів з близькими на дачі. А от після святкування все відбулося дуже спонтанно. Мені написав друг і запропонував полетіти в Австрію. Ну, ви, мабуть, вже здогадуєтесь, що там ми в першу чергу проводили час на сноубордах! Детальніше про мій відпочинок можна дізнатися в Instagram”.

 

Таня. Канал TGym

“Новий рік для мене — це сімейне свято. Тому я традиційно зустрічала з батьками. Правда, в останній момент виявилось, що вони взяли квитки не на ту дату, тому наше святкування було під загрозою. Але все обійшлося!
Не треба думати, що як фітнес-блогер відмовляла собі в чомусь на святковому столі. Моїм головним правилом було — не наїдатись “від пуза”. Всьому треба знати міру!”

 

Канал Two sisters

Одразу розкриємо наш традиційний план:

16:00–18:00 — обов’язковий обід/вечеря з дорогими бабусями та дідусями плюс обмін подарунками.

18:00–23:00 — поява купи наших друзів, з якими ми розділяємо святковий стіл, теж обмінюємось подарунками і обов’язково граємо в ігри.

23:00–00:00 — по черзі всі вилазять на табуретку і зачитують свої плани на майбутнє.

00:00–… — бій курантів, дзвін келихів. Подальші дії залишаться у секреті! ;)

 

Хочеш двіжувати так само чи навіть цікавіше і стати частиною нашої веселої, завзятої та неординарної блогерської тусовки? Тоді мерщій купуй квиточки на VIDEOZHARA і ставай частиною ком’юніті.