Серед нових цікавих професій XXI століття найбільше запитань, напевно, викликає відеоблогінг. Хтось не довіряє блогінгу, для когось це хобі, а дехто сприймає його як серйозну роботу, що вимагає максимальної самовіддачі. VIDEOZHARA навіть не сумнівається, що незабаром відеоблогінг стане такою ж популярною сферою, як IT або маркетинг. Тому, якщо думаєте, як вибрати професію для дитини, приходьте на фестиваль разом з малюком, щоб дізнатися про відеоблогінг більше.

Онлайн-відео захопили світ

Відео всюди. Ми, дорослі, прокидаємося з гаджетом у руках і засинаємо з ним. А що говорити про дітей, які народилися “підключеними до інтернету” за замовчуванням? Судячи з кількості часу, який підлітки проводять на YouTube, онлайн-відео вийшло на перше місце серед джерел інформації, з яких вони черпають свій дорогоцінний досвід. Вони вбирають все, що говорять популярні відеоблогери з екранів. Відкриті джерела стверджують, що щодня на YouTube переглядають майже 5 мільярдів відеороликів. І освітнього контенту стає тільки більше і більше! Дослідження професора Університету прикладних наук Оффенбурга Матіаса Бартла вже зараз стверджують, що дітей, які хочуть стати блогерами, втричі більше, ніж тих, хто мріє стати лікарем. Так у чому секрет популярності цієї нової професії, як стати відеоблогером і скільки вони заробляють? Давай розбиратися!

Мій відеоблог — моє життя

Канал на YouTube це в першу чергу цифровий щоденник дитини. Будь-які думки він може записувати на камеру, заливати в мережу і переглядати в будь-якому місці в будь-який час. Хіба не чудова можливість стежити за власним життям і постійно аналізувати свої дії? Виробництво відеоконтенту може мотивувати покоління Z на нові звершення!

Весь світ — друзі

Глобальна відеоплатформа це соціальна мережа, де у дітей є шанс знайти друзів! Не просто друзів, а однодумців, які розділять з тобою твою точку зору, дадуть пораду або, можливо, розкритикують. Зараз на ютубі більше мільярда користувачів, і кожен з них може стати твоїм другом. Знайомство дітей з професіями відбувається ще в дитячому садку, так що немає нічого дивного в тому, що списки креаторів YouTube постійно поповнюються малюками.

Я значущий, моя думка — важлива

Завести канал, знімати про те, що хвилює, що зачіпає, на що ти можеш вплинути. Про це мріють представники покоління Z. Вони вірять, що змінити світ можливо, важливо тільки почати з себе і бути почутим.

Хорошим прикладом впливу на масову культуру стали огляди фільмів від Євгена Баженова, відомого як BadComedian на YouTube. Саме його думка була почута не тільки виробниками фільмів, але і Міністерством культури Російської Федерації. Представник держустанови відповіла відомому блогеру в Twitter на його чергову критику фільму, який був проспонсорований платниками податків. І навіть пообіцяла, що низькоякісний контент більше не отримає державного фінансування. Вражає, правда?

Що є відеокультура?

Але що ще важливо в умовах тотального занурення в онлайн-відео? Виділяти якісний контент, який приносить користь. І не витрачати свій час на вірусні ролики, які затягують тебе в безодню марного контенту. Іншими словами, уникати трешу в ефірі, як каже молоде покоління. На жаль, цього трешу зараз дуже багато. І ми, дорослі, також ризикуємо загрузнути в ньому. А тому не завадить знати місця і способи його фільтрації. Уже четвертий рік VIDEOZHARA збирає в одному місці найвпливовіших людей сучасного блогосвіту, щоб продемонструвати, що це більше ніж хобі. Це справжня відеокультура. Фестиваль знайомить з гарячими трендами у світі онлайн-відео і знайомить з найцікавішими креаторами, які формують YouTube-ком'юніті. Тільки якісний, освітній і корисний контент зможе змінити світ, кажуть організатори фестивалю. Хочеш зануритися у світ онлайн-відео з головою, познайомившись з відеоблогерами України і не тільки, — велкам 8–9 червня на Арт-завод “Платформа”. Квитки тут.