А що це таке і чому жарко? VIDEOZHARA — це коли збираються креатори, їхні фанати та найпродвинутіші шанувальники YouTube і онлайн-відео. Круті майданчики з розвагами, виступи блогерів, артистів, конкурси, справжній драйв і максимум позитиву! І що надважливо: на території фесту немає місця алкоголю, тютюну та наркотикам.

 

Зараз ми ще накидаємо тобі аргументних аргументів для купівлі квитків своїм дітям.

  1. Це весело

На території ВЖ на дітей чекатимуть крутецькі локації та активності. Аніматори, ігри, візуальні вистави, танці, автограф-сесії, мерч та багато всього іншого, щоб Ютуб чи Інстаграм отримав всі лойси на світі.

 

  1. Це цікаво

VIDEOZHARA доведе навіть прабабці, що ці ваші інтернети можуть нести користь. Все буде гарно, цивільно і завірено організаторами фестивалю. Поки дитина буде вибирати, куди ж побігти і що рознести, сходи випий філіжанку кави.

 

  1. Це безпечно

Якщо ти відволікся на меседж у вайбері, а малий кудись побіг, його обов'язково поверне один з наших волонтерів чи працівників компанії. Навіть якщо дитина забила коліно, медпрацівники все вилікують та заліплять пластирем з Гарфілдом чи Діно.

 

  1. Це корисно

YouTube-ком'юніті росте і прямує до отримання крутих скілів та спеціальних знань, наприклад, у креативі, відеозйомці, написанні сценаріїв, режисурі, дизайні та багатьох інших сферах. Уяви, скільки всього можна дізнатися, коли потрапляєш у таке оточення!

  1. Це перспективно

Зустріч з блогером та однолітками-зірками, конкурси талантів та багато чого іншого — це ж просто надзвичайно! Згадай історії успіху, наприклад Бібера, який починав, записуючи відео на YouTube!  Так що, готовий пройти за посиланням та зробити подарунок дитині на Новий рік? ;)