Про те, що VIDEOZHARA вчетверте пройде 8–9 червня, ти вже в курсі. Про топових блогерів, купу активностей та розваг — теж. То давай зазирнемо глибше і поцікавимось фактами, котрі не такі очевидні.
Поїхали!

  1. Під час фестивалю організатори спілкуються одночасно по 4 каналам: рація зі стейдж-менеджерами, ведучими, скаутами і координаторами блогерів, Телеграм-чат з координаторами програм на інших сценах і телефон з адміністратором запрошеного артиста, продюсером або координатором артиста. Кажуть, це як керувати маршруткою, пити каву, давати решту і розмовляти по телефону ОДНОЧАСНО... :)

 

  1. Під час підготовки до відкриття головної сцени потрібно розрахувати кількість кілограмів метафану, який має красиво покрити площу 200 м2, враховуючи силу вітру, силу тяжіння та висоту вистрілу метафанових пушок.

 

  1. Щоб підготувати сценарій, відповідальному треба передивитися не менше 300 останніх відео на каналах топових блогерів та блогерів, які будуть гостями VIDEOZHARA, щоб бути в курсі всіх останніх трендів, новин, змін і хайпів. Можна сказати, що в цей момент він є найпрокачанішим і найпідкованішим в YouTube-спільноті.

 

  1. Перед стартом VIDEOZHARA івент-координатор по програмі готує 3 види сценаріїв: “Режисерський” — де описані всі події і моменти, які відбудуться на фестивалі, з точністю до хвилини, “Текстовий” — для ведучих та синхрону, і “Технічний” — для техперсоналу: звук, світло, сцена, піротехніка, стейдж-менеджери і т. д. Причому технічний роздруковується не менше ніж в 30 екземплярах.

 

Крім того, під час останнього фестивалю ми нарахували більше 6000 фанатів на автограф-сесії та 8 000 селфі-палиць! Вражає, чи не так?

А найпоширенішою фразою під час розмови по телефону була: “Алло! Я на “ВидеоЖаре-е-е!”
Запам’ятай її, щоб не повторюватись 8–9 червня на VIDEOZHARA 2019! ;)