Четвертий рік поспіль фестиваль VIDEOZHARA вибухнув потужним дійством для креаторів відеоконтенту та їх шанувальників. Цього літа арт-завод “Платформа” став місцем, де зібрались 600 блогерів (удвічі більше, ніж минулого року), а загалом фестиваль відвідали 17 500 фанів. Цікаво, що серед зіркових блогерів були зовсім крихітки: наприклад, Єва Роговцева, якій лише рік, а вона вже знімається для каналу Nikol & Cool Family, а також трирічний da_nya_tv, Instagram-профіль якого налічує понад 30 тисяч підписників.

На території фестивалю ми створили 15 тематичних зон, де організували купу крутих розваг. Крім цього, фестиваль став місцем проведення фіналу Премії “Блогосфера”, під час якого відзначили найвпливовіших креаторів. Серед переможців:  тревел-блогер Антон Птушкін — номінація “Блогер за покликанням”, гурт KAZKA — номінація “Саунд-тренд”, дитячий канал “Хочу знать все!” — номінація “Маленьке відкриття”.  Дізнатись, хто став переможцем у інших номінаціях, можна на сайті Блогосфери”.

Найжвавішим та найгучнішим місцем фестивалю стала зона зустрічі блогерів та фанів Stars & Fans, а от конкурс косплею — найепатажнішим та найяскравішим! Понад 70 учасників змагались за першість, але перемогу здобула косплей-модель Таня Байер.

Цього року ми були раді бачити серед наших гостей Влада Бумагу, “This is Хорошо”, Альону Венум, Яна Го, Катю Адушкіну, XO Life, Пупсі Кіру, “Телебачення Торонто”, “Чоткого Пацу”, Jerry Heil та Євгена Білозерова.

Справжнім сюрпризом став візит лідера гурту “Океан Ельзи” Святослава Вакарчука та міністра культури України Євгена Нищука. Під час зустрічі з гостями, як і організатори фестивалю, вони наголошували на тому, що майбутнє за відповідальним контентом у мережі.

“У 2019-му VIDEOZHARA пройшла вчетверте і цього разу була набагато масштабнішою: більше відвідувачів, блогерів і брендів. Девіз цього року — “Ми покоління креаторів” — знайшов відображення в усіх тематичних зонах і в усьому контенті фестивалю. І що класно, ми вчетверте бачимо дуже позитивний відгук. Фестиваль минув, але відлік до VIDEOZHARA 2020 вже почався. Це буде особлива “Жара” — п'ята, ювілейна. Ми обов'язково приготуємо щось особливе”, — коментує Микола Рогинець, СЕО компанії AIR та стратег фестивалю.

 

На головній освітній події року для креаторів від AIR Academy — Bloggers event 2.0 успішні блогери та сертифіковані фахівці YouTube виступили з доповідями перед аудиторією у 200 слухачів. Серед тем спікерів: інсайти YouTube, глобальні тренди YouTube — 2020, особливості монтажу відео, сучасні діджитал-технології у сфері просування на відеоплатформі та ін.

У рамках VIDEOZHARA також відбулась конференція для брендів, де слухачі почули доповіді про тенденції розвитку відеоконтенту у медіапросторі, новий інструментарій YouTube, подискутували із зірковими блогерами та отримали ексклюзивну інформацію із вуст директорів з маркетингу таких компаній, як Mastercard, “Київстар”, McDonald's, INTERTOP. Останні поділилися кейсами співпраці з інфлюенсерами на YouTube.

Фестиваль також став місцем проведення музичної конференції Air Music Meetup, у рамках якої говорили про просування музичного контенту на YouTube. Присутні мали змогу почути особисті історії успіху на платформі від відомих гравців сфери музичного бізнесу. Найяскравішим моментом зустрічі стала “прожарка” кліпів українських виконавців від Леоніда Колосовського.

Все тільки починається. Більше фото тут.