Мамин бродяга, татів симпатяга? Тоді тобі не позичати винахідливості, і ти завжди знаєш, як зіпсувати свято. Ми зібрали для тебе найдієвіші методи, як сидіти вдома, поки всі будуть селфітися з улюбленими блогерами на ВідеоЖарі 2019. Роздрукуй і закреслюй по змозі!

 

  1. Забудь про уроки.

Прогулюй як не в себе. Математика і біологія — для тих, хто не цінує свій час. Стань найбільшим прогульником, нехай тобою захоплюються і хочуть наслідувати. Директор повинен випрошувати зустріч з тобою. Ніякої пощади навіть вчителю праці!

 

  1. Забудь про акуратність.

Згадай, як виглядали хлопці з Дикого Заходу. Вони не морочилися з пранням, а відірваний шматок на штанині лише підкреслював їх бойовий досвід і крутизну. Подивися фільм Іствуда і підбери собі нормальний лук. Якщо в твоїй школі є форма, вона підлягає утилізації.

 

  1. Витрачай всі кишенькові гроші на фастфуд і чіпси.

Вітаміни придумали, щоб ти страждав від несмачної їжі. Газована вода, більше солодкого і шкідливого — так ти точно знизиш імунітет і зможеш по-царськи лежати в лікарні, поки друзі будуть на ВідеоЖарі. Шпинат не зробить з тебе Папая, а ось Мак зробить з тебе пампушку. ;)

 

  1. Побільше сиди в інтернетах і перед телевізором.

Нащо робити уроки і прибирання, коли Корж щойно залив нову сторіз? Правильно, лягай на диван і гортай Інста. Так роблять всі справжні герої нашого часу. Просто і зі смаком. Саморозвиток — для тих, хто не збагнув істини диванних військ.

 

  1. Поводься зухвало.

Роби все, щоб не виникло думки, що ти когось поважаєш. Будь грубим та поводься максимально зухвало. Більше агресії, адже саме вона ключ до домашнього арешту. Якщо ти прогнешся і вибачишся, це здасть тебе з потрохами.

 

  1. Поголи кішку та кактус.

Такий вчинок не залишать без уваги твої батьки і друзі. Ти станеш легендою, бро! Якщо у тебе світлі шпалери і є хоч один маркер — ти знаєш, що робити.

 

Виконай всі ці рекомендації, інакше батьки точно куплять тобі квиток на ВідеоЖару. Воно тобі треба?