17,5 тис. відвідувачів, понад 600 зірок YouTube, 9 сцен, 15 тематичних майданчиків та два дні нескінченного потоку креативу та позитивних емоцій — це стисле резюме VIDEOZHARA 2019. За чотири роки існування фестиваль перетворився на масштабну подію, що цікава не лише поколінню Z, але й усім бажаючим стати креаторами та професійно розвиватися у сфері відеоблогінгу, а також представникам бізнесу. 

 

Сьогодні VIDEOZHARA — це щось набагато більше за місце зустрічі креаторів та їхніх прихильників. Це вже ком’юніті людей, яких об’єднує загальна ідея: ідея причетності до створення контенту, який може змінювати світ довкола нас. Щодня людей, що бажають творити, стає все більше. Тому й ми готові зробити їм на нашому ювілейному фестивалі відповідну пропозицію: більше креативу та натхнення, більше контенту та розваг. І що також має суттєве значення, більше місця для того, щоб чудово та з максимальною користю провести ці травневі дні”, — говорить Анна Колтунова, project-manager VIDEOZHARA.

 

Щоб дотриматися обіцянки підготувати щось надзвичайне, яка прозвучала у 2019 році з вуст СЕО компанії AIR (організатора VIDEOZHARA) Миколи Рогинця, команда фестивалю доклала максимум зусиль, щоб захід став цікавим та корисним як прихильникам топ-блогерів, так і креаторам і представникам бізнесу. На 77 тис. м2 ВДНГ буде розташовано ще більше, ніж у минулі роки, різноманітних зон для розваг, навчання та спілкування. Музика й краса, ігри та гаджети, спорт, дитячі зони, окремо облаштовані місця для максимальної концентрації щастя від зустрічей з кумирами — це лише мала частина того, що очікує на відвідувачів п’ятої, ювілейної VIDEOZHARA. 

 

Фестиваль також стане в пригоді тим, хто прямує туди не лише за натхненням та бажанням чудово провести час, але й за професійною “прокачкою”. Для них будуть проводитися майстер-класи, тематичні зустрічі та професійні конференції. Крім того, організатори готують окремий великий сюрприз для тих, хто усвідомлює всю міць впливу блогерів на суспільство та зокрема на ринок. 

 

Стрімко зростаюча популярність інфлюенсер-маркетингу по всьому світу вже не дозволяє ігнорувати важливість та значущість блогерів для бізнесу. Їм вірить більше 80 % споживачів, які готові здійснити покупку після їхньої рекомендації. Тому все більше компаній закладають у свої маркетингові бюджети витрати на такий вид просування своїх товарів та послуг. Ми як компанія, що доклала чималих зусиль для розвитку ринку маркетингу впливу в Україні, вважаємо, що настав час для наступного кроку. І ми зробимо його на ювілейній VIDEOZHARA”, — інтригує Вікторія Гудова, Head of AIR Brands. 

 

Вартість квитків на п’ятий фестиваль відеокреативу і блогерів VIDEOZHARA починається від 349 грн. Слідкувати за всіма новинами фестивалю, а також придбати квитки можна на офіційному сайті події: https://videozhara.com/