Недавно VІDEOZHARA розповіла про одинадцять блогерів-мільйонерів. Одразу виникли питання.

Як вони це зробили? Як ці дітлахи перетворюють зйомки відео на прибуткове хобі?

Отже VІDEOZHARA розкриває секрети заробітку блогерів всім, кого зацікавила стаття про юних мільйонерів. Розповідаємо, як заробити в YouTube.

Ми нарахували шість джерел заробітку блогера в YouTube:

  • AdSense

Це саме ті спливаючі банери і інша реклама від Google в твоєму відео на каналі. Дохід залежить від того, скільки народу побачило рекламу і скільки клікнуло на неї. Так що чим більше звичайних переглядів ролика, тим більше повинно бути переглядів реклами, а значить, тим більше грошей! Щоб підключити AdSense і почати заробляти, тобі потрібно зібрати 1000 підписників і досягти 4000 переглядів твого каналу на рік. І дуже важливо не порушувати правила YouTube. Коли всі умови дотримані, починай заробляти!

  • Афілійовані посилання

Це вже рівень вище. Ти розповідаєш в ролику про річ, а в інфобоксі (текстовий опис відео) даєш рекламне посилання. В посилання вставляєш свій промокод користувача. За допомогою цього промокоду порахують, скільки людей перейшло на сайт і скільки купило річ. Зазвичай платять за покупця, а не просто за візит.

 

  • Мерчандайзинг

Як тільки ти збереш достатньо фанів, то можеш зайнятися продажем сувенірів і товарів, присвячених твоєму YouTube-каналу. Кухлі, рюкзаки, сумки, кепки, футболки, сукні, блокноти і мило — що завгодно, на чому можна розмістити твоє ім'я.

 

  • Різні виступи

Як тільки ти станеш популярним блогером YouTube, тебе почнуть запрошувати на івенти і пропонувати за це гонорар. Майстер-класи, семінари, воркшопи, б'юті-дні, концерти, фестивалі — на цьому можна чимало заробити.

 

  • Контракти з брендами

Це топ — найвищий заробіток. Ти підписуєш контракт і знімаєш ролик про якийсь продукт бренда. Звичайно, твій підписник відразу зрозуміє, що відео рекламне. Тому блогери відразу підписують такий контент як “спонсорське відео”. Це правильний підхід, фани тебе зрозуміють. В іншому випадку можуть звинуватити в джинсі. А блогеру дуже важливо берегти свою репутацію та імідж. Адже чим старіший канал, чим більше у нього підписників і переглядів, тим він дорожчий. Не кажучи вже про витрачені на його просування час і працю. Це дуже відповідальний момент. Потрібно ретельно відбирати такі замовлення і замовників. Треба зважити всі за і проти, інакше можна втратити довіру і любов аудиторії, а скривджені підписники відпишуться від каналу. А якщо почнеш рекламувати щось, що йде проти правил YouTube, то твій канал взагалі заблокують і ти його втратиш. Запам'ятай: реклама казино, реклама небезпечних товарів, відео з жорстокими речами або ті, що пропагують насильство, — все це суперечить правилам YouTube. Уважно їх вивчи!

Роботи в разі контракту з брендом теж достатньо. Ти сам повинен придумати сюжет і сценарій, затвердити їх у замовника, зняти відео і залити на канал. Але якщо все вийде, то це того варте!

 

  • Донати

Найпростіший спосіб заробітку. :) Розміщуєш посилання, повідомляєш про збір, пояснюєш, для чого. Цей варіант прекрасно працює під час прямих ефірів і стрімів. Багато популярних геймерів збирають таким чином чималі кошти. Але, як розумієш, спрацює не з усіма, а тільки з відданими фанами.

 

Особиста порада від VІDEOZHARA: не жадуй, не використовуй всі джерела заробітку на YouTube відразу. Якщо ти розміщуєш рекламу, то не збирай донати. Не варто збирати гроші відразу і зі спонсора, і з підписників. Зверни увагу, що HBO, наприклад, збирає гроші за підписку, але не показує рекламу. CNN показує рекламу, але дивитися його можна абсолютно безкоштовно. Експериментуй і комбінуй фінансові канали, однак не забувай, що деякі з них взаємовиключні. :)

 

Приходь на VІDEOZHARA, знайомся з однодумцями і обмінюйся досвідом!

Квитки тут